Leták je už na svete, ďalšie projekty sa pripravujú

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Po niekoľko mesačnom úsilí v zbieraní podpisov by sme vám radi predstavili leták o našej Petícii za zdravé potraviny a Slovensko bez geneticky modifikovaných organizmov. Počas posledných mesiacov sa nám podarilo vyzbierať veľké množstvo podpisov a aj vďaka VAŠEJ iniciatíve sa vytvorilo zatiaľ 36 podpisových miest v 21 mestách po celom Slovensku, pričom tento zoznam sa pravidelne rozširuje, čo nás veľmi teší a začo vám veľmi ďakujeme.

V nedávnej dobe ste sa mohli zúčastniť niekoľkých prednášok Daniela Lešinského, na ktorých ste sa mohli dozvedieť viac o Komunitou podporovanom poľnohospodárstve (CSA), GMO a našej Petícii. Veríme, že sa nám v krátkom čase podarí zorganizovať aj podpisové akcie vo viacerých mestách po celom Slovensku, na ktorých rozšírime našu Petíciu a myšlienky, aby sa nám podarilo získať cielených 100 000 podpisov.

Čoskoro sa tiež môžete tešiť na pripravovaný E-book o GMO, v ktorom sa budete môcť dozvedieť detailné informácie z tejto oblasti a získať prehľad doterajších vedeckých poznatkov a skúseností farmárov o GMO. Všetky tieto naše kroky, ktoré sú spojené s našou Petíciou, vedú k nášmu konečnému cieľu = zastaviť pestovanie a rozširovanie GMO plodín na území SR.

Vráťme sa však k spomínanému letáku, ktorý by sme chceli aj s vašou pomocou rozšíriť po celom Slovensku. V ňom sa dozviete krátky popis každého nášho petičného bodu a aj prečo je každý bod veľmi dôležitý. Veríme, že sa vám NÁŠ/VÁŠ leták páči, radi si ho prečítate a budete ho šíriť ďalej. Tu sú jednotlivé body našej Petície uvedené v letáku:

1. bod

2

2. bod

3 

3. bod

4

4. bod

5

5. bod

6

6. bod

7

7. bod

 8

 

Tím občianskej iniciatívy Slovensko bez GMO.

 

Prečítané 8106 krát
nedeľa, 09 február 2014 09:35 Napísal(a)  In GMO 8 komentáre
Martin Chudý

Mojou životnou misiou je pomáhať ľuďom získať správne vedomosti a vytvoriť si správne návyky a presvedčenia, prostredníctvom ktorých dosiahnu optimálne zdravie a svoje osobné a pracovné ciele. Som zakladateľom FB komunít „Prevezmite kontrolu nad svojim ZDRAVÍM“ a „Vytvorte si svoju vlastnú budúcnosť“, na ktorých napĺňam svoju životnú misiu...

Webstránka: https://www.martinchudy.sk E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

Komentujte

Pridať komentár

0

Komentáre (8)

 • Double-creating a leaflet map does not cause the error to occur. Another previously existing leaflet map must eliminate it.
  Visit here http://besttowingusa.com/ Fast Car Towing Services in USA

 • Antónia Nerádová

  Admin nástroje

  Po dnešnom ozname v RTV, že sa v rámci EÚ chystá schválenie povolenie pestovania ďalšej GMO kukurice, začínam závidieť Maďarom, že zákaz pestovania takýchto plodín majú uzákonený v ústave. Neviem, či našej vláde ešte neprišlo, že o.i. si zároveň takýmto spôsobom zabezpečili odberateľov svojich poľnohospodárskych produktov od ľudí, ktorí chcú zdravo žiť. Moja rodina a známi si tam potraviny určite budeme nakupovať, aj keď to máme "trocha od ruky". Veď aj mlieko, či mäso od zvierat, ktoré boli kŕmené GMO krmivom, nemôže byť zdravé!

 • Mily Martin, klobuk dole! Suhlasim s tebou a budem podporovat tvoju iniciativu. Velmi sa tesim, ze este na Slovensku mame ludi ako si ty ;)

 • Branislav Jakubisin

  Admin nástroje

  Dakujem Martin.. Drzim palce a budem sledovat info na stranke..

 • Zdravim, veru tak tiez som za biopotraviny bez GMO, len tak dalej!

 • Lubomir

  Odpoveď na: Lubomir Admin nástroje

  Co sa tyka GMO, tak jeto uz fakt nemyslitelne velky zasah cloveka do prirody. Kvoli peniazom ake svinstva dokazu niektori ludia, ci uz Monsanto a pravdepodobne aj ti, ktori rozhodli u nas na SK uradoch a povolili take cosi pestovat u nas.

 • Anna laufová

  Admin nástroje

  Plne súhlasím so všetkými uvádzanými bodmi v letáku. Je veľmi dobré priblížiť tieto problémy čo najširšej verejnosti.
  Veľa rokov som pracovala v poľnohospodárstve, máte moju plnú podporu !
  S pozdravom a želaním veľa úspechov Laufová

 • Slovensko bez GMO

  Odpoveď na: Anna laufová Admin nástroje

  Ďakujeme :)