Podporte moratórium na "gene drive" technológie Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(1 hlas)

Dňa 18.2.2021 od 13:00 sa na stretnutí k Dohovoru o biologickej diverzite (SBSTTA24) začnú prejednávať technológie "gene drive", cieľom ktorých je uvoľnenie geneticky upravených živočíchov do voľného životného prostredia (bližšie informácie k tejto technológii - Výzvu na podporu moratória na "gene drive" technológie).

Tak ako občania po celej EÚ aj Vy môžete podporiť moratórium na technológie "gene drive",  jednoducho podpísaním a automatickým rozposlaním mailov zodpovedným ministrom pomocou tohto linku, kde nájdete aj návrhy textov:

 

https://act.wemove.eu/campaigns/gene-drive-moratorium-INT-EN?action=mail&utm_source=civimail-35337&utm_medium=email&utm_campaign=20210216_EN_2 

 

 

 

Alebo automatickým rozposlaním "tweetov" z tohto linku

 

https://act.wemove.eu/campaigns/gene-drive-moratorium-INT-EN?action=tweet&utm_source=civimail-35337&utm_medium=email&utm_campaign=20210216_EN_2 

 

 

 

Zároveň môžete podpísať už dlhšie prebiehajúcu medzinárodnú petíciu, požadujúcu moratórium na technológie "gene drive"

 

https://act.wemove.eu/campaigns/gene-drive-moratorium-INT-EN 

 

 

Prečítané 3437 krát
streda, 17 február 2021 19:54 Napísal(a)  In GMO 17 komentáre
Ing. Peter Sudovský

Vyštudoval odbor Environmentálne inžinierstvo. Pracuje v oblasti ochrany životného prostredia. GM plodiny a potraviny považuje za hrozbu, zbytočnosť a krok vedľa, za ktorý nesieme určitú zodpovednosť my všetci.

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

Komentujte

Pridať komentár

0

Komentáre (17)

Načítať predchádzajúci komentár