MOTTO (2)

citat

popup formular

VÝDAVKY OI SLOVENSKO BEZ GMO, NA KTORÉ BOLI POUŽITÉ PENIAZE Z TRANSPARENTNÉHO ÚČTU

Aktuálne plánujeme založiť nový transparentný účet. Pôvodný účet bol založený v roku 2014 pod neziskovou organizáciou Cepta (v ktorej pôsobí jeden člen petičného výboru Petície za zdravé potraviny a Slovensko bez GMO - Daniel Lešinský), nakoľko iniciatíva Slovensko bez GMO nie je občianske združenie a nechceli sme v tom čase účet zakladať na fyzickú osobu. Po odovzdaní petície 7.11.2016 bolo potrebné na podnet Cepty zrušiť účet. Za založenie účtu, ako aj jeho vedenie, chce iniciatíva Slovensko bez GMO vyjadriť vďaku občanskemu združeniu Cepta.

Pôvodný účet je už zrušený (preto naň neposielajte peniaze) a približne v januári/februári 2017 zruší FIO banka aj jeho URL odkaz. Pre informáciu uvádzame nižšie aj print screen účtu po jeho zrušení so všetkými vykonanými transakciami v rokoch 2014, 2015 a 2016. 

 

 

Ďakujeme za vašu podporu :)

OI Slovensko bez GMO

Dokumentácia výdavkov:

Kameramanské a fotografické práce počas odovzdávania petície (7.11.2016) a pre účely tvorby videí (12.12.) po stretnutí s ministerkou Matečnou - viac v článku tu.

 

Pohyby na pôvodnom účte:

2014

 

2015

 

2016

Posledný vklad 10 € bol dňa 30.12.2016 realizovaný ako podmienka banky FIO pre zrušenie účtu.

 

 

 

 

 

Prehlásenie


Prehlásenie:

Celý obsah tejto webstránky je založený na názoroch a vedomostiach členov Občianskej iniciatívy Slovensko bez GMO, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva. Informácie na tejto webstránke majú slúžiť pre rozširovanie vedomostí a informácií z výskumu a skúseností ohľadom geneticky modifikovaných organizmov. Pokiaľ nie je uvedené inak, táto webstránka je plne financovaná a riadená členmi Občianskej iniciatívy Slovensko bez GMO, ktorí nepodporujú a ani neprijímajú žiadne finančné príspevky od tretích strán, akými sú napríklad politické strany alebo výrobcovia osív. Ak na tejto webstránke Občianska iniciatíva Slovensko bez GMO propaguje nejakú inú webstránku, komunitu alebo organizáciu, robí to v presvedčení, že tým pomáha robiť tento svet krajším.

Ak chcete použiť nejaký obsah z tejto webstránky, kontaktujte ma prosím na info@vsetkoogmo.sk.